Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Gümnaasium Nigulalaat laupäeval, 7. detsembril kl 11-15

Nigulalaat laupäeval, 7. detsembril kl 11-15

Laupäeval, 7. detsembril toimub VHK ja PMK majades nigulalaat, kuhu on oodatud kõik inimesed! Seekordse laadaga kogume vahendeid Okasroosikese ja teiste koolimajade kordaseadmiseks.

NIGULALAADA KAVA
Laadakohvikud tegutsevad majas sees kõikidel korrustel ja ka õues. Kohvikutes pakutakse verivorsti-hapukapsast, koduseid piparkooke ja kõikvõimalikke muid kooke, muffineid, kakaod, vahvleid jms.

Saab osta hoidiseid, keraamikat, käsitööküünlaid, raamatuid ja jõulupärgi.
Õnneloosis läheb loosirattasse üle 1000 auhinna!

Nigulalaada oksjon algab Vene 22 auditooriumis kell 13 ning oksjonihaamrit hoiavad Andero Ermel ja Mart Einpalu. Oksjonile lähevad muude asjade seas Ott Tänaku ja Martin Järveoja auto velg, Jaan Krossi 1966. aasta luulekogu "Lauljad laevavööridel" koos Edgar Valteri illustratsioonidega ja 2 originaalillustratsiooni versiooniga, lisaks suuremad ja väiksemad kunstiteosed, piletid ja kinkekaardid.

Gümnaasiumi hoovis on lõke ja soe supp, saab valada õnnetina ja küpsetetakse pannkooke, teatrisaalis kõlab vahetpidamata jõulumuusika, alustades Aiakese mudilastest ja lõpetades VHK õpetajate ja lapsevanemate segakooriga.

Lisaks õnneloos ja õpilaste kohvikud võimlas (sissepääs hoovist), raamatukogus etendub igal täistunnil kahevaatuseline jõulunäidend "Jõuluvana ja väike põhjapõder".

Käsitöötuba, arvutimängu tuba, raamatute lett II korrusel ja piparkoogituba koosolekute saalis III korrusel.

Kui kellelgi ei ole üldse võimalik heategevuslikul laadal osaleda, siis saab koolimajade kordaseadmist toetada ka ülekandega Miikaeli Ühenduse arveldusarvele nr EE791010220032807012, märksõna "nigulalaat".


Kohtumiseni laadal!

Tegevused dokumentidega