Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Gümnaasium VHK X lennu lõpuaktus

VHK X lennu lõpuaktus

Vanalinna Hariduskolleegiumi X lennu lõpuaktus toimub reedel 20. juunil kell 15.00 Katariina kirikus

Vanalinna Hariduskolleegiumi X lennu lõpuaktus toimub reedel 20. juunil kell 15.00 Katariina kirikus.

XII  R

  1. Bobkov, Els
  2. Hanesoo, Joosep
  3. Kapten, Stiv
  4. Karu, Kait
  5. Kekišev, Jaan
  6. Kersen, Olav
  7. Kotsjuba, Andreas
  8. Kuhi, Kaisa
  9. Liiv, Oliver
  10. Meigas, Doris
  11. Männik, Mihkel
  12. Oja, Pääru
  13. Ojaaru, Carolina
  14. Orav, Kateriine
  15. Pajupuu, Madis
  16. Pilvik, Brait
  17. Puskar, Sven-Tõnis
  18. Pärn, Joonas
  19. Riim, Erki
  20. Rooleid, Martiine
  21. Saar, Martin
  22. Saat, Piia
  23. Tamp, Marju
  24. Täll, Kaarel
  25. Urb, Mari
  26. Väli, Leena-Maria
  27. Õepa, Mona-Brit

Klassijuhataja Tiia Kalju

XII R  individuaalprogramm 

  1. Rannamäe, Liisa
  2. Talvik, Gertrud

Klassijuhtaja Urmo Uiboleht

XII K

  1. Aasrand, Anna-Liisa
  2. Ainla, Raimo-Teet
  3. Arro, Meelimari
  4. Ehasalu, Joosep
  5. Habakuk, Ave
  6. Hermlin, Anna
  7. Jürisson, Joosep
  8. Kaev, Raimond
  9. Kliimann, Helin
  10. Liimets, Andrei
  11. Lotman, Miikael
  12. Mahhova, Annika-Arianne
  13. Orav, Keir
  14. Peek,  Sandra
  15. Pihlak, Mari-Ann
  16. Rajando, Madis
  17. Randla, Jüri
  18. Relve, Auli
  19. Rooba, Kadri
  20. Saarmets, Jaanika
  21. Savisaar, Edgar
  22. Sisask, Kaarel
  23. Tomberg, Taavet
  24. Toomet, Siim
  25. Uppin, Maria
  26. Vahtre, Jaan
  27. Viikberg, Reeli

Klassijuhatajad Piret Pitk ja Triinu Tamm

 

XII H

  1. Arro, Mattias
  2. Ehrenberg, Maria
  3. Haavamägi, Susanna
  4. Ilus, Hõbe
  5. Jaago, Jaan
  6. Jürgens, Tõnis
  7. Kormašov, Paul
  8. Korstnik, Jürgen-Kristoffer
  9. Kotov, Anni
  10. Krumm, Piret
  11. Künnapas, Laura-Helene
  12. Laanes, Kadri
  13. Langebraun, Li
  14. Luik, Anna-Liisa
  15. Munatajeva, Eldina
  16. Mänd, Kaspar
  17. Niitvägi, Anna-Theresia
  18. Port, Kristiina-Hortensia
  19. Reidak, Hanna
  20. Roostar, Kaarel
  21. Rull, Taavi
  22. Sermat, Anne-Maria
  23. Sirp, Sandra
  24. Sova, Pire
  25. Strandberg, Priit
  26. Šverns, Nele
  27. Tinno Kirke
  28. Varusk Sander
  29. Velberg Kaspar
  30. Vooglaid Teresa

Klassijuhataja Ilvar Saar

XII individuaalõppe klass

  1. Kaldoja, Kristi-Isabella
  2. Kerma, Mari
  3. Kiili, Gunnar
  4. Narro, Ana-Maria
  5. Rebane, Martin

Klassijuhataja Külli Jõe


Tegevused dokumentidega