Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Muusikamaja Reval Folk Hõimupäevadel: Kalaniemi, Bartosik, Toorama, Sarv

Reval Folk Hõimupäevadel: Kalaniemi, Bartosik, Toorama, Sarv

Maria Kalaniemi (FIN), Tuulikki Bartosik (EST) ja Toorama (Mordva) Laulutuba: Jaan Sarv (EST) Vanalinna Muusikamajas 19. oktoobril kell 19:00

Kes me oleme? Kust me tuleme? Mida tähendavad meile hõimlus ja sugulus? Mis meid ühendab? Reval Folk kutsub teid 19. oktoobril kell 19 Hõimupäevade raames kontserdile, et nendele küsimustele üheskoos vastuseid otsida! 

Sel korral on meil au võõrustada maailmanime – Soome akordionimängija Maria Kalaniemit. Mariaga mängib kontserdil hetke koos ka tema kauaaegne õpilane ning praegune kolleeg, Eesti akordionist Tuulikki Bartosik. Teiseks peaesinejaks on legendaarne Mordva meestelaulu traditsiooni hoidev kvintett Toorama, kes käis viimati Eestis 10 aastat tagasi.

Peale kontserti toimub laulutuba Jaan Sarvega, kes on Tallinnas elav seto juurtega pilli- ja laulumees.

PILETID
Piletid on eelmüügist soodsamad!

PILETITE HINNAD
Ticketeris/kohapeal!
Sooduspilet (õpilased, õpetajad, tudengid, eakad) - 7€ / 8€
Sõbrapilet (RF uudiskirja liikmed) 7€ / 8€
Täispilet: 10€ / 12€
Perepilet 15€ / 20€
Toetajapilet 50€ / 50€

LÄHEMALT:

Õhtu on pühendatud hõimuseostele eestlaste ja sugulasrahvaste vahel. Läbi pärimuse ja helikeele astuvad minevik ja tänapäev omavahel dialoogi, nagu ühe ja sama (hõimluse) vöö erinevad mustrid.

Kontserdipaigaks on endiselt meile juba armsaks saanud Vanalinna Muusikamaja. Uksed ja kohvik avanevad juba kell 18.

Reval Folgi kontserdid on kingitus Eestile ja Tallinnale meie riigi 100. sünnipäeva puhul. 19. oktoobri kontsert kuulub 2018. aasta Hõimupäevade programmi.

ELUOLU
Vanalinna Muusikamaja uksed on sõpradega jutupuhumiseks avatud alates kella 18st. Koloniaali kohviku pere jätkab meie kõigi meeleolu kõrgel hoidmist enne kontserti ja vaheajal meeldivate maitsete, kohvi ja teega. Lapsed leiavad kõrvapuhkamiseks tegevust õpetaja Oliver Kõrre seltsis Muusikamaja ülemisel korrusel.

Sel hooajal kasutame kohvikus vaid taaskasutatavaid nõusid. Kel on oma tass kaasas, saab kõigile kontsertidele sisse sõbrapileti hinnaga. Sügisestel kontsertidel paitavad meie kõrvu vaid ehedad (akustilised) helid.

Tegevused dokumentidega