Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Muusikamaja Reval Folk uus ja vana

Reval Folk uus ja vana

26. jaanuaril kell 19:00 Vanalinna Muusikamajas PEETER REBANE JA TIIT KIKAS, sisse juhatab DUO RUUT

Vastalanud uue aasta avapauguna kutsub Reval Folk kokku duo, kes pole koos musitseerinud üle viie aasta - PEETER REBASE JA TIIT KIKASE! Sissejuhatavaks esinejaks on neljal käel rahvakannelt mängiv DUO RUUT.

Võib öelda, et sel õhtul loome silla erinevate folgipõlvkondade vahel.

Esimest korda Reval Folgi ajaloos võtame sel kontserdil appi tehnika – austusest selle vastu, et Tiit Kikas oli esimene muusik, kes alustas Eestis nii elektriviiuli kui luuperi kasutamist!

Peeter Rebane ja Tiit Kikas on Tallinnast pärit muusikud, kes on panustanud Eesti pärimusmuusika ellu juba rohkem kui 20 aastat kollektiividega Folkmill ja Dagö. Mõlemad artistid on teinud koostööd lugematu hulga Eesti ja välismaa artistidega, osalenud mitmetes muusikalistes ettevõtmistes ning teinud ka sooloprojekte. Reval Folgi raames astuvad Peeter Rebane ja Tiit Kikas üles pärast 5-aastast koosmängimise pausi, mängides nii 20 aastat vanu akustilisi palu kui uuemat omaloomingut.

Sissejuhatav esineja on sel korral Eestis mitmeid auhindu võitnud, neljal käel üht rahvakannelt mängiv kollektiiv – Duo Ruut. Koosluse moodustavad Ann Lisett Rebane ja Katariina Kivi. Mõlemad neiud õpivad Vanalinna Hariduskolleegiumis.

Uksed avanevad, nagu ikka, kell 18.00, et enne kontserdi algust sõpradega rahulikult juttu puhuda. Kohapeal tegutseb kõigi lapsevanemate rõõmuks juhendatud tegevustega lastetuba.

PILETID
Salapileti link, kust saab oluliselt soodsamalt:
https://www.ticketer.ee/reval-folk-uus-ja-vana/?salapilet

Tegevused dokumentidega