Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Muusikamaja Võimalus õppida Tuuri Dede juures klassikalist laulmist

Võimalus õppida Tuuri Dede juures klassikalist laulmist

Tuuri Dede on erialalt klassikaline laulja, VHK vilistlane. Ta on vabakutseline laulja, kammernaiskoor "Sireen" hääleseadja ning annab ka laulutunde. Tuuri usub, et klassikaline hääleseade tuleb alati kasuks, olenemata sellest millise žanri vastu laulja huvi tunneb.  Tuurile võib kirjutada aadressil tuurielo@gmail.com ja rohkem infot saab lehelt www.tuuridede.com. Loe edasi...

VHK oli minu koduks 12 aastat ning siit ustest astun alati suurima rõõmu ning äratundmisega sisse. Usun, et sel koolil oli väga suur (kui mitte põhiline) roll minu laulueriala valikul.
Laulmist olen õppinud nii Eestis (Otsakool ja EMTA), Itaalias (Verdi konservatoorium) kui ka Soomes (Sibeliuse Akadeemia). Viimases lõpetasin magistrantuuri kaks aastat tagasi. Praegu käin regulaarselt laulutundides Carola Guberi juures Saksamaal. Olen vabakutseline laulja, õnneks jagub põnevaid projekte nii Eestis kui välismaal. Järgmiseks näiteks ülesastumised solistina Tallinna Kammerorkestri ees Eestis (dirigent Peter Spissky); Liepaja sümfooniaorkestri eest Lätis (dirigent Risto Joost, segakoor "Latvija") ning Müncheni Filharmoonikute ees Saksamaal ja Taani Rahvusliku Sümfooniaorkestri ees Taanis (dirigent Barbara Hannigan). Oma lauljateest veel nii palju, et olen erinevatel konkurssidel võitnud kohti esimesest kuni neljandani (rahvusvaheline Sibeliuse konkurss, Stenhammari konkurss, rahvusvaheline konkurss "Havets Röst", Vello Jürna konkurss, Mart Saare konkurss) ning osalenud selliste lauljate meistrikursustel nagu Deborah Polaski, Luana DeVol, Elisabeth Werres, Franz Lukasovsky, Soile Isokoski, Kirsi Tiihonen jt. 

Tegevused dokumentidega