Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus uudised Jõululaat

Jõululaat

Head vanemad, õpilased, õpetajad ja sõbrad! Üheskoos kogusime Vene 22 majas toimunud laadaga 15 938 eurot. Püha Miikaeli Kool kogus 2 570 eurot. Suur-suur tänu kõigile, kes aitasid laata ette valmistada ja läbi viia!

Head jõululaada osalised!

 

„Keegi ei ole kunagi nii vana ega vaene, et teise heaks midagi teha ei saaks"

Õde Mary Venard

 

Südamlik tänu kõigile vanematele, õpetajatele, lastele ja sõpradele, kes lõid kaasa laada ettevalmistustes ja olid kohal laadapäeval!

Seekordse jõululaadaga kogusime 15 938 eurot, millega toetame Vanalinna Muusikamaja remonti.

Laadakorralduse tuumiku moodustasid 5. klasside pered ja õpetajad ning 10. klasside õpilased koos klassijuhatajatega. Olulise panuse andsid Kunstimaja õpetajad. 7.  klassi poisid koos oma õpetajaga ja 3. klassi tüdrukud. Suur tänu teile kõigile, kes te pakkusite välja värskeid ideid, viisite läbi töötubasid, küpsetasite ja valmistasite, müüsite, toimetasite ja esinesite, kasutasite oma aega, energiat, raha ja muid ressursse ürituse õnnestumiseks.

Täname kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kes leidsid võimaluse jõululaata toetada!

Suur tänu kõigile teile, kes te annetasite õnneloosi ja oksjonile! Õnneloosi auhindu kogunes üle 1300 ühiku. Oksjoniga kogusime 7469 eurot, millest 4100 eurot pärines Olev Subbi maali " Maastik järvega" müügist. Täname Indrek Tarandit, kes juhtis pikka ja meeleolukat enampakkumist. Uudisena seekord kasutasime suulisele oksjonile lisaks ka kirjalikku, mis õnnestus hästi.

Täname ka Karel Korpi, kes on teinud juba ridamisi mitu väga kaunist laadakuulutust!

Heategevuslaadad on osa meie koolipere ühisest identiteedist. millega me tugevdame kogukonnatunnet. Laatadel on oluline roll meie laste kasvamisel hoolivateks ja vastutustundlikeks kodanikeks. Hoiame seda traditsiooni!

Sügav kummardus kõigile, kes aitasid õnnestumisele kaasa!

Fotomeenutusi laadast saate vaadata VHK kodulehe pildigaleriist (homsest).

Laadatoimkond on väga tänulik igasuguse tagasiside ja kommentaaride eest, mis aitavad kaasa järgmiste heategevuslaatade õnnestumisele. Ootame tagasisidet aadressidel ruth@colleduc.ee (Ruth Durejko) ja maris.mosona@gmail.com (Maris Mosona).

Kaunist jätkuvat advendiaega soovides,

Ruth Durejko

Maris Mosona

Sirli Nõmm

Kristel Üksküla

Tegevused dokumentidega