Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus uudised Tallinna koolinoorte teatejooksude päeval põhikooli poisid pjedestaalil!

Tallinna koolinoorte teatejooksude päeval põhikooli poisid pjedestaalil!

XXXIII Tallinna koolinoorte spordimängud said avatud traditsiooniliselt teatejooksudega Kalevi staadionil. Parima tulemuse saavutasid põhikooli poisid 10 x 60 m pendelteatejooksus. 48 kooli konkurentsis jäädi jagama III kohta. Medalit vääriva jooksu tegid JENS-PATRICK RAND, JAAKOB LAMBOT, ALEKSANDER KARL SIMOVART, KAAREL JAAN KADARIK, ANDREE PREES, RUDOLF PAUL KORP, ALEKSANDER EINPALU, EKKE PEETER SAUTER, TAAVET KIRJA, KARL AUNIN ja MATHIAS ARE. Hea jooksu tegid ka põhikooli tüdrukud, kes saavutasid 9.koha. Gümnaasiumi noormehed jooksid 10 x 100 m teatejooksus välja 6.koha. 4 x 800 m jooksus jäid noormehed esimesena medalist ilma. Kokkuvõttes saavutas põhikooli võistkond 4.koha, gümnaaasiumi neiudude ja noormeeste etteasted tagasid koolile samuti tubli 6.koha.