Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Kunstimaja Kunstikooli noorema astme tunniplaan

Kunstikooli noorema astme tunniplaan

EELKUNSTIKOOLI JA KUNSTIKOOLI NOOREMA ASTME TUNNIPLAAN 2019/2020 (on hetkel tegemisel)

Tunnid algavad 9.septembril, septembris toimuvad tunnid koduklassides või mujal ajutistes ruumides, edaspidi Okasroosikese lossis 3.korrusel

5 KLASS EELKUNSTIKOOL

PÄEV KELLAAEG AINE
ÕPETAJA RUUM
Esmaspäev 15.00-16.30          Vormiõpetus Helen Poll

 Olevimägi kunstiklass 3, oktoobrist Okasroosikeses, käsitöö ateljee 5

Neljapäev
15.00-16.30
Kunstilugu Anneli Salumaa põhikooli majas, keel 6 klassis, oktoobrist Okasroosikeses ateljee 1
Kolmapäev 15.00-16.45
Üldkunst Ave Hansen Olevimäel 107, keel 6 klassis, oktoobrist Okasroosikeses ateljee 2

6 KLASS EELKUNSTIKOOL

PÄEV KELLAAEG AINE ÕPETAJA RUUM
Kolmapäev 15.45-17.15 Vormiõpetus Helen Poll
Olevimägi kunstiklass 3, oktoobrist ateljee 5 Okasroosikes
Esmaspäev 15.30-17.00 Üldkunst, maalimine Pille Kaleviste
põhikoolis 6 p klass, oktoobrist Okasroosikeses ateljee 1
Teisipäev 15.30-17.00 Joonistamine ja kunstilugu
Ave Hansen põhikooli majas, ruum keel 6, oktoobrist ateljee 3 Okasroosikeses

7 KLASS EELKUNSTIKOOL

PÄEV KELLAAEG AINE ÕPETAJA RUUM
Kolmapäev  15.30-17.00  Maalimine  Reeli Haamer
Olevimägi 108 , oktoobrist ateljee 1
Esmaspäev 15.30-17.00 Kunstilugu Külliki Tõnisson
põhikooli majas 7 tüdrukute klass, oktoobrist Okasroosikeses, kunstiajaloo ateljee 4
Neljapäev  15.30-17.00  Joonistamine  Toomas Tõnissoo
Olevimägi keldriateljee, Okasroosike  joonistusateljee 3

8 KLASS KUNSTIKOOLI NOOREM ASTE

PÄEV KELLAAEG AINE ÕPETAJA RUUM
Reede
15.00 - 16.30
Joonistamine
Anneli Salumaa
olevimägi kunstiklass 3
oktoobrist okasroosikeses ateljee 3
Kolmapäev 15.00-15.45
Kunstiajalugu Anne-Kai Toht Vene 31, 1k. kunstiklass
Teisipäev 12.15 - 13.45
Keraamika Reeli Haamer
Keraamika töökoda
Teisipäev
15.35-17.05 Maalimine
Malle-Reet Heidelberg
olevimägi
oktoobrist maaliateljee 1 okasroosikeses

9 KLASS KUNSTIKOOLI NOOREM ASTE

PÄEV KELLAAEG AINE ÕPETAJA KLASS
Esmaspäev
15.30-17.00
Joonistamine Mari Prekup
Olevimägi keldriateljee, oktoobrist Okasroosiksese
joonistusateljee 3
Teisipäev
16.00-16.45
Kunstiajalugu
Külliki Tõnisson

olevimägi kunstiklass 3,oktoobrist okasroosikeses ateljee 4

Kolmapäev
16.00-17.30 Maalimine
Reet Reidak

olevimägi keldriateljee, oktoobrist maaliateljee 1
Neljapäev
10.00-11.30 Skulptuur

Anneli Salumaa

keraamika tk.
Tegevused dokumentidega