Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Kunstimaja VHK Kunstimaja huvialaringid 2019/2020 õppeaastal; ringidesse saab reg. alates 3.sept. kella 10.00-st Stuudiumi kaudu

VHK Kunstimaja huvialaringid 2019/2020 õppeaastal; ringidesse saab reg. alates 3.sept. kella 10.00-st Stuudiumi kaudu

ringid alustavad tööd

Algaste

    Kunsti-ja maalimise ring
    Olevimägi 10 keldriateljee Reet Reidak
    N: 14.00-15.30

    Vabad kohad:0
    Tekstiiliring Põhikooli majas, keel 2 klassis  Merle Suurkask N: 14.00-15.30

    Vabad kohad:5
    Kunstiring (soovit. 1-2.kl) 
    Põhikooli majas, keel 6 klassis  
    Ave Hansen T:13.45-15.15

    Vabad kohad :3

    Kunsti-ja kirjandusekamber

    Vene 31 ruumis 307
    Kerli Intermitte
    E: 14.30-16.00
     
    Vabad kohad:6 
    Kunst, loodus, meisterdamine
    Vene 31 1.k kunstiklassis 
    Anne-Kai Toht T: 14.45-16.15

    Vabad kohad:2
    Animatsiooniring I (1,2kl)        
      Põhikooli majas, ruumis 343
    Britta Benno E: 14.00-15.30

    Vabad kohad:0
    Animatsiooniring II(3,4kl)
    Põhikooli majas, ruumis 343 Britta Benno  
    E: 15.30-17.00

    Vabad kohad:0
    Muinasjuturing(1. - 4. klass)

    Põhikooli majas, keel 6 klassis
    Aet Admann K: 14.00-15.30

    Vabad kohad:4

     

    PUUTÖÖ                                 






    Puutöö I al. 1.kl.
    Vene 13 puutööklass Toomas Tõnissoo E:  13.45-15.15

    Vabad kohad: 0

    Puutöö II al.1.kl.

    Vene 13 puutööklass Toomas Tõnissoo E:  15.30-17.00

    Vabad kohad:0 

    Puutöö III al.1.kl.
    Vene 13 puutööklass Kaupo Kangur
    T: 14.00-15.30

     vabad kohad:0 
    Puutöö IV al.1.kl.
    Vene 13 puutööklass Kaupo Kangur    
    K: 14.00-15.30

     vabad kohad :0
    Puutöö V al.1.kl
    Vene 13 puutööklass Kaupo Kangur
    N: 14.00-15.30
     
     vabad kohad:0 
    Puutöö VI

    R: 14.35-16.05
    vabad kohad:0 

     

    METALLITÖÖ






    Metallitöö I alates 3.kl.
    Vene 13 metallitöökoda Aet Adman
    E:  15.00-16.30

    Vabad kohad:0
    Metallitöö II alates 3.kl.
    Vene 13 metallitöökoda Helen Poll
    T: 15.30-17.00

    Vabad kohad:2
    Metallitöö III al. 4. kl.(edasijõudnutele)    
    Vene 13 metallitöökoda Krista Lehari K:15.00-16.30
         Vabadkohad:5
    Metallitöö IV al. 3.kl.
                               Aet Adman


     N: 15.00-16.30
     
        Vabad kohad:2 

    Metallitöö V  al.3.kl.                     

    KERAAMIKA  


    Endel Maas, R:15.00-16.30   Vabad kohad:3    

              




    Keraamika I(soovitavalt 1.-2.klass)
    Vene 13 keraamikatöökoda
    Pirjo Kullerkupp
    E:14.00-15.30  

    Vabad kohad:0
    Keraamika II(soovitavalt 3.-5.klass) Vene 13 keraamikatöökoda Pirjo Kullerkupp
    E:15.30-17.00 
     Vabad kohad:0
      


     

    Keraamika III (al. 1.kl.)
    Vene 13 keraamikatöökoda Pille Kaleviste
    T:15.30-17.00

    Vabad kohad:0 
    Keraamika IV (al. 1.kl.)   
       Vene 13 keraamikatöökoda

    Anneli Salumaa

     Reeli Haamer
    K:16.00-17.30

     N: 14.00-15.30

    Vabad kohad:3

    Keraamika V (al. 1.kl)                          

    Keraamika VI (al.1kl.)

    KOKANDUS

    Vene 13 keraamikatöökoda
    Kadri Kivi
    R: 14.00-15.30

    Vabad kohad: 0

    Kokandusring I(1-4kl) Vene 13/Pühavaimu 8
    kokandusklass päevakeskuses
    Aune Ello E:14.00-15.30
    Vabad kohad:0 
    Kokandusring II(1-4kl)
    Vene 13/Pühavaimu 8
    kokandusklass päevakeskuses
    Aune Ello
    E:15.30-17.00

    Vabad kohad:0
    Kokandusring III(1-4kl)
    Vene 13/Pühavaimu 8
    kokandusklass päevakeskuses
    Aune Ello
    T:14.00-15.30 

    Vabad kohad:0 
    Kokandusring IV(4.-6kl)
    Vene 13/Pühavaimu 8
    kokandusklass päevakeskuses
    Aune Ello
    T:15.30-17.00 

    Vabad kohad: 0

     Kokandusring V(1-4kl)                                                                                   Aune Ello     K :14.00-15.30          Vabad kohad 1

    Kokandusring VI(kõigile huvilistele)  kokandusklass päevakeskuses            Aune Ello      K :15.30-17.00        Vabad kohad 3

    Kokandusring VII( huvilistele)          kokandusklass päevakeskuses             Aune Ello      N :14.00-15.30         Vabad kohad 0


    MALE

    Põhikooli majas

    algajad                   E:14.00-15.30   Põhikooli majas, keel 6 klassis                  vabad kohad: 0

    edasijõudnud         E: 15.30-17.00  Põhikooli majas, keel 6 klassis                  vabad kohad: 5

    Maletreener Rainer Raud,telefon 51 55 864, e-post: rainerraud@gmail.com

    Infot male ringide kohta annab ka Tiina Raud, telefon 56 66 01 80, e-post: tiinal@vhk.ee

      Põhikooli vanem aste, gümnaasium, täiskasvanud


      Keraamika VII (alates 7.klassist)                               
      Vene 13 keraamikatöökoda Reeli Haamer
      N:16.00-17.30 
      vabad kohad: 5 
        Sepatöö
        (Keskmine ja vanem aste, täiskasvanud)

        Vene 22 Sepikoda Kaupo Kangur K:15.45-17.15

        vabad kohad: 0 

          Maalimise ja joonistamise ateljee
          (Põhikooli vanem aste, gümnaasium, täiskasvanud) 


          Olevimägi 10 keldriateljee

          Mari Prekup

          E:17.00-18.30

          vabad kohad: 4 





          Kunstiringidesse saab registreerida:
          info: Anu Johanson
          janu@vhk.ee;56660150

          Metallitöökoda

          Huvikoolide lepinguid ja avaldusi saab täita ja allkirjastada digitaalselt (saata triin.preisfreund@gmail.com).
          Blanketi saab alla laadida siit. NB! Täitke palun kõik kolm lehekülge!

          Kel digiallkirja võimalust ei ole, saab lepinguid tulla sõlmima Gümnaasiumi valvelauda Vene 22.











          Tegevused dokumentidega