Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Kunstimaja VHK Kunstimaja huvialaringid 2020/2021 õppeaastal; ringidesse saab reg. alates 3.sept. kella 10.00-st Stuudiumi kaudu

VHK Kunstimaja huvialaringid 2020/2021 õppeaastal; ringidesse saab reg. alates 3.sept. kella 10.00-st Stuudiumi kaudu

ringid alustavad tööd 7.septembril

Algaste

    Kunsti-ja maalimise ring
    Okasroosike 3k,ateljee 5 Reet Reidak
    N: 14.00-15.30

    Vabad kohad:2
    Tekstiiliring Okasroosike 2k.käsitööklass  Merle Suurkask N: 15.00-16.30

    Vabad kohad:3
    Kunstiring 
    Okasroosike 3k.
    ateljee 4 
    Mari Prekuo K:14.00-15.30

    Vabad kohad:3

    Loov meisterdamine

    Okasroosike,3k.
    ateljee 1 
    Liisa Kallam E: 15.00-16.30
     
    Vabad kohad:3 
    Kunst, loodus, meisterdamine
    Vene 31 1.k kunstiklassis 
    Anne-Kai Toht K: 14.00-15.30

    Vabad kohad:2
    Animatsiooniring I (1,2kl)        
      Okasroosike, ateljee IV
    Ave Hansen E: 14.00-15.30

    Vabad kohad:0
    Animatsiooniring II(3,4kl)
    Okasroosike 3k.ateljeeIV Ave Hansen   
    E: 15.30-17.00

    Vabad kohad:0
    Muinasjuturing

    Okasroosike3k.ateljee 2
    Aet Admann R: 14.00-15.30

    Vabad kohad:3

     

    PUUTÖÖ                                 






    Puutöö I al. 1.kl.
    Vene 13 puutööklass Kaupo Kangur E: 
    14.00-15.30

    Vabad
    kohad: 0

    Puutöö II al.1.kl.

    Vene 13 puutööklass Kaupo Kangur K: 
    15.30-17.00

    Vabad kohad:0 

    Puutöö III al.1.kl.
    Vene 13 puutööklass Kaupo Kangur
    N:
     14.00-15.30

     vabad kohad:0 
    Puutöö IV al.1.kl.
    Vene 13 puutööklass Kaupo Kangur    
    R:
     15.15-16.45 

     vabad
     kohad :0 


     

     

     



     

    METALLITÖÖ






    Metallitöö I alates 3.kl
    Metallitöö IV alates 3kl.
    Vene 13 metallitöökoda Aet Adman
    E: 
    15.00-16.30
    N:
    15.30-17.00

    Vabad kohad:2

    Vabad kohad:1
    Metallitöö III alates 3.kl.
    Vene 13 metallitöökoda Helen Poll
    K:
    15.00-17.00

    Vabad kohad:0
    Metallitöö II al. 3. kl. (edasijõudnutele)   
    Vene 13 metallitöökoda Krista Lehari T:
    15.30-17.00


       Vabad  kohad:0

                               
      


     
        

    KERAAMIKA  




              




    Keraamika I 
    Vene 13 keraamikatöökoda
    Kadri Kivi E:14.00-15.30  

    Vabad kohad:0
    Keraamika II Vene 13 keraamikatöökoda Kadri Kivi E:15.30-17.00 
     Vabad      kohad:0
      


     

    Keraamika III al. 1.kl
    Vene 13 keraamikatöökoda Pille Kaleviste
    T:
    16.00-17.30


    Vabad kohad:2 
    Keraamika IV al. 1.kl.
                           
              
    Keraamika V al. 1.kl.
                   Vene 13
         keraamikatöökoda


    keraamikatöökoda
    Anneli
    Salumaa
     

     Reeli Haamer


    K:
    14.00-15.30 


     N:
    15.00-16.30       

    Vabad kohad:0




    Vabad kohad:0

                                   

    Keraamika VI al.1kl.


    Vene 13 keraamikatöökoda
    Madli Väli R:
    14.00-15.30


    Vabad kohad:0





    MALE

    Põhikooli majas

    algajad                   E:14.00-15.30   Põhikooli majas                                          vabad kohad: 0

    edasijõudnud         E: 15.30-17.00  Põhikooli majas                                          vabad kohad: 1

    Maletreener Rainer Raud,telefon 51 55 864, e-post: rainerraud@gmail.com

    Infot male ringide kohta annab ka Tiina Raud, telefon 56 66 01 80, e-post: tiinal@vhk.ee

     

      Põhikooli vanem aste, gümnaasium, täiskasvanud


      Keraamika VII (alates 7.klassist)                               
      Vene 13 keraamikatöökoda Reeli Haamer
      N:16.30-18.00 
      vabad kohad: 1
        Sepatöö
        (Keskmine ja vanem aste, täiskasvanud)

                         Vene 22 hoovis Sepikoda Kaupo Kangur N:15.45-17.15

        vabad kohad: 0 

          Maalimise ja joonistamise ateljee
          (Põhikooli vanem aste, gümnaasium, täiskasvanud) 


                        Okasroosike 3k. ateljee 3,4

          Mari Prekup

          E:17.30-19.00

          vabad kohad: 3





          Kunstiringidesse saab registreerida:
          info: Anu Johanson
          janu@vhk.ee;56660150

          Metallitöökoda

          Huvikoolide lepinguid ja avaldusi saab täita ja allkirjastada digitaalselt (saata triin.preisfreund@gmail.com).
          Blanketi saab alla laadida siit. NB! Täitke palun kõik kolm lehekülge!

          Kel digiallkirja võimalust ei ole, saab lepinguid tulla sõlmima Gümnaasiumi valvelauda Vene 22.











          Tegevused dokumentidega